“E-İnsan” Lansmanına Katıldık!

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından hayata geçirilen “e-insan” projesi kapsamında 18 Ekim 2022 tarihinde, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın katılımı ile lansman düzenlendi. E-İnsan; Kariyer Kapısı, Uzaktan Eğitim Kapısı, YTNK Kapısı ve Yetenek TV gibi araçların yanında kamuda iş hayatına dair üretilen hizmetlerle ilgili verilerin paylaşıldığı dijital hizmet noktasıdır. Bu proje ile tek noktada birleştirilen insan ve teknoloji odaklı, fırsat eşitliği temelli hizmetler ile istihdam edilebilirliğin arttırılması hedeflenmektedir. Programın lansmanında konuşma yapan Sayın Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip ERDOĞAN  “Biz, ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturuyla tüm çalışmalarının merkezine insanı yerleştirmiş bir hükûmetiz. Ülkemize kazandırdığımız demokrasi ve kalkınma devrimlerinin gerisinde hep ‘önce insan’ anlayışı vardır” dedi. 

 “E-insan” projesi kapsamında hayata geçirilen Uzaktan Eğitim Kapısı Platormu’na içerik desteğinde bulunan değerli akademisyenlerimiz;  Prof. Dr. Asiye KAKIRMAN YILDIZ, Prof. Dr. Berat BİR, Doç. Dr. Bahattin YALÇINKAYA, Doç. Dr. Mehmet Emin BABACAN, Doç. Dr. Özcan KARAASLAN, Öğr. Gör. Dr. Sibel BAYYİĞİT, Uzm. Psk. Elif YAZAR ve Hizmetiçi Eğitim Koordinatörlüğümüz de emeklerinden ötürü lansmana davet edildi. Başta daire başkanımız Sayın Av. Tuba BİTEN olmak üzere, kıymetli hocalarımızla birlikte Üniversitemiz e-insan programında temsil edildi.

Programın sonunda Cumhurbaşkanımız en çok eğitim izleyen kamu personeline ödül takdiminde bulundu ve en büyük rekabet gücümüzün insan kaynağı olduğu vurgulanarak lansman sona erdi.

Adsız.png (144 KB)

3.jpg (138 KB)

HIZLI ERİŞİM