İdari personelimize yönelik 3 aylık eğitim planlanması yapıldı.

Üniversitemiz Hizmet İçi Eğitim Yönergesine istinaden hazırlanan “2022 Yılı Hizmet içi Eğitim Takvimi” kapsamında, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi  (CBİKO) tarafından hayata geçirilen Uzaktan Eğitim Kapısı Platformu üzerinden idari personelimize (657 Sayılı Kanuna tabi kadrolu/sözleşmeli personel ile işçiler dâhil) her ay zorunlu ve seçmeli olarak uzaktan eğitimler verilmeye devam ediliyor.

Koordinatörlüğümüzün beşeri sermaye ve dijital dönüşümü gözeterek çalışmalar yapma vurgusu ile söz konusu platform üzerinden 2021 yılında "İnsan Hakları Çerçevesinde Etik”, “Dijital Dönüşüm” ve “İletişim” başlıkları önceliklendirilerek başlatılan eğitim planlaması mevzuat eğitimleri ve protokol kuralları eğitimiyle devam etti.

Yeni planlamamızda ise Görev Verme / Delegasyon (Yetki Devri) / Geri Bildirim Verme / Geri Bildirim Alma, Öz Yönetim / Durumsal Farkındalık Eğitimi / Amaca ve Hedefe Yönelik Çalışma, Etkili E-Posta Yazımı ve İş Yaşamında Erteleme Davranışı eğitimlerinin yanı sıra mevzuat eğitimleri ile kamudaki nitelikli çalışan sayısını arttırmak hedeflendi.  Bağımlılık farkındalık eğitimleri başlıklarına her ay ayrıca yer verildi. Uzaktan eğitimlerin yanı sıra bütüncül bir bakış açısı ile hazırlayacağımız yüz yüze eğitimlerimizin de ilerleyen süreçte devam etmesi planlanmaktadır.

 

eğitim_listesi.png (29 KB)

HIZLI ERİŞİM